KONST / Litografier / Färglitografi 12894230
nr 1289 4230
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 35/100, "Katt och råtta. Motivet: 50x70 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 november 2019
kl 20:19:37
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg